Meist

PKF Eestis

PKF Estonia OÜ alustas tegevust 1991. aastal AS Eke Audit nime all. Seega oleme üks esimesi ja vanimaid audiitorfirmasid Eestis.

Oma suhteliselt pika tegutsemisaja jooksul oleme teenindanud paljudes valdkondades tegutsevaid ja eri ettevõtlusvorme aga ka avalikku sektorit esindavaid kliente. Meie kliendibaas koosneb tänasel päeval üle 250-st kliendist mittetulundusühingutest kuni rahvusvaheliste kontsernideni välja. Omame kogemusi noteeritud ettevõtete auditeerimisel.

Rahvusvahelist koostööd teeme sõltumatute audiitorfirmade ühenduse PKF kaudu, mille liige oleme alates 1997 aastast. PKF teostab muuhulgas ka kvaliteedikontrolli meie tegevuse üle. PKF International on esindatud enam kui 150 maailma riigis.

Oleme oma tegevuses alati seadnud eesmärgiks olla eelkõige:

Asjatundlikud Oleme omandanud pikaajalise tegevuse ja jätkuva enesetäiendamise tulemusena tugeva ja mitmekesise erialaste kogemuste pagasi. Kasutame oma rahvusvahelisi sidemeid, asjatundlikkust ja kogemusi andmaks klientidele meie töös tekkivat lisaväärtust nende ettevõtluse edendamiseks.
Usaldusväärsed Toimime alati eetiliselt ja vastavuses PKF eetikastandarditega. Kogu ettevõtte tegutsemise aja jooksul ei ole me kordagi sattunud olukorda, kus meie eetilisus või sõltumatus oleks seatud kahtluse alla.
Vastutustunlikult kliendisõbralikud Väärtustame klientidena kõiki ettevõtteid ja asutusi sõltumata nende suurusest ja tegevusalast. Peame head koostööd parima tulemuse saavutamisel üheks oluliseks teguriks.

PKF maailmas

PKF International Limited (PKFI) administreerib ülemaailmset sõltumatute PKF liikmesfirmade tööd. Ketti kuulub 224 liikmesfirmat , mis omakorda paiknevad ligikaudu 150 erinevas riigis ja nad kõik osutavad audiitor-ja ärinõustamisalaseid teenuseid. PKF on „The Forum of Firms“ liige.
Kõik PKF liikmesfirmad pakuvad laias valikus audiitor-ja ärinõustamisalaseid teenuseid lähtuvalt iga kliendi vajadustest. Kasutades PKF liikmete teenuseid võid olla kindel, et teenus osutatakse rahvusvahelise taustaga professionaalide poolt. Partnerluse kaudu teiste liikmetega, saame on tegevuses rakendada kogemusi, mis saadud tööst väga paljudes majandusharudes ja valdkondades.
PKF kliendina võib olla kindel, et:

  • PKF liikmesfirma on stabiilne ja respekteeritud liikmesriigis
  • Saad partneri tagatisega teenused
  • Eksperdid tunnevad liikmesriigi turgu
  • Eksperdid teevad kõik, et mõista kliendi ärispetsiifikat ja erivajadusi
  • Ekspertidel eksisteerivad teadmised liikmesriigi ärimaastikust
  • Vajadusel on otsene juurdepääs teistele liikmesfirmadele ja tehniline tugi neilt
  • Teenuseid saab ka rahvusvahelise äri tarbeks.
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.